Blog kullanım rehberi için tıklayınız.

31 Aralık 2011 Cumartesi

You've Fallen for Me: Kang Shin Woo & Go Mi Nam

(          Eski yılın son yazısı ile karşınızdayım sevgili çingular...
Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar, tüm yıllarınızın sağlık, mutluluk, huzur ve Kore Dramalarla geçmesini temenni ederim. Tabi sizleri güzel yazılarla buluşturmanından da en önemli dileklerimden biri olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.:)) İnşallah yeni yıl tüm dünyayı gülümsetecek masum bir yıl olur.:))
)          " Heartstrings " yada diğer adıyla " You've Fallen for Me " yi izleyenler ikiye ayrılır.
1. You're Beautiful izleyipte You've Fallen for Me izleyenler
2. You're Beautiful izlemeden You've Fallen for Me izleyenler.
          İkinci grupta olanlar var mı bilmiyorum ama benim çevremdeki drama severler birinci gruptadır hep. Kore Drama kapılarını bana tıklatan dizi Dae Jang Geum, kapıları aralayan dizi Queen Seon Duk ise o kapıları ardına kadar açan dizi You're Beautiful'dır. You're Beautiful'ı bana tavsiye eden canım ablam E.Ablam ile birlikte canım ablam N.Ablam'a öve öve bitiremedikten sonra, üçümüz bir olup çevremizdeki tüm Bolly severleri bu dizi ile zehirledik aman yani drama dünyasına çektik diyecektim.:D
O gün bugündür safoş Go Mi Nam'ın her derdine derman olup peşinde koşan, son bölümde onun sayesinde kafayı sıyırıp abuk davranışlar sergileyen yakışıklı oğlumuz Shin Woo yani Yong Hwa'yı bağrımıza basmış ve için için acımışızdır hep kendisine.:))
          Bu sebepten ötürüdür ki You've Fallen for Me bizim için You're Beautiful devamı gibidir. Ki eğer böyle düşünürseniz diziyi izleyebiliriz. Eğer You're Beautiful ile bir alakanız yoksa nasıl katlanırsınız diziye bilemiyorum. Şahsen ben bile bu kadar alakalıyken son bölümler zor dayandım yani. 
          Dizinin en katlanır ikinci yanı ise müzikleriydi. Geleneksel müzik ile modern rock (bu nasıl bir tanımlama ise artık bende anlamadım:d) çok güzel harmanlanmış. Koreyi, geleneklerini sevsem, sevmediklerimini de bir şekilde kabul etsemde geleneksel müziğini dinlemeyi kafam kaldırmıyordu. Ama dizi sayesinde az daha yakın buldum kendimi diyebilirim.
          İlk başlarda hep bir yoluna girecek dizi diye ümitli olsam da sona yaklaştıkça daha da karma karışık oldu işler. Hiç bir vakit kimin eli kimin cebinde çözümseyemedim. Yani kim kimden hoşlanıyor, hoşlandı mı, hoşlanacak mı, kafası mı karışacak, ne olacak diye bilmem kaç soru işareti ile ben sonuç beklerken soru işaretlerinin hepsinin yanına birer ünlem verip beni cevapsız bıraktılar en nihayetinde.          


Neyse sözü yine fazla uzattım gelelim biz spoili eleştirilerimize...
          "Benim gibi terbiyesiz ve itici birinden neden hoşlanıyorlar gösteriyim mi?" diye abuk bir cümle kuran Shin karşında korkup ne yapacağını bilemeyen Lee Kyu Won yerine herhangi bir fan koyacaklardı, "Göstersene, göstersene, eee gösteremez ki " diye atlamazsa üzerine, ne olayım. :D Bir halt göstereceği yok nasılsa hıhh, palavracı buz dolabı.:P
Hatta Lee Kyu Won böyle yapsaydı Lee Shin abalak gibi kalırdı oracıkda. Asıl meydan öyle okunur zaten. Neymiş yarış yapacaklarmış pehhhhh. (Ben bu ara fazla anime izledim de bunlar onun yansımaları.:d)

          Lee Shin'in bu saçma ve fan kışkırtıcı cümlesinden sonra en unutamayacağım cümle "Senden general bile olur." sözüyle Park Shin Hye aman yani Lee Kyu Won'u bozması oldu. Ben Park Shin Hye az buçuk gıcık olurum da. Bu sebepten ötürü Lee Shin'in peşinde süründükçe, Lee Shin ona eziyetler çektirdikçe ben çifte intikam almış gibi mutlu mesut izledim o sahneleri.:))
          Lee Kyu Won'un general kuvvetinin olduğu son bölümler kanıtlamak istemişler bir de Lee Shin'in elini inciterek. Kız nasıl bir danaysa artık ufacık bir düşüşte bile çocuğun bileğini sakat bıraktı yani tebrikler...
          Arkadaş bu müzikal dizilerin sonu nedir yaa? Hep bir meslekten eden hastalık olayları... Ya kulakları duymaz, ya eli sakatlanır estrümanını kullanamaz, ya ses telleri zarar görür şarkı söyleyemez, ya kaza geçirir bir daha dans edemez, ya sahne korkusu yaşar insan içine çıkamaz. İlla bir meslekten koparcaklar yani, neymiş dram yapıyormuş pehh. Hele ki bu dizide bu saydıklarım hepsi vardı maşallah. Bir tek kulağı sağır karakter yazmayı unutmuşlar, çok ayıp:D

          Hiç anlamam veremediğim başka bir olay ise Lee Kyu Won'un adını bile bilmediği grubun gittiği tek konserinde tüm şarkıları ezberleyip, üstüne bir de Shin'in yerine sahneye çıkıp söylemesi oldu.
          Ama bu hiç birşey değil, dizinin en traji saçma komik sahnesi geliyor şimdi.:)) 

Shin daha Kyu Won'u öpmeye yeni yeltenmişken; öpecek diye, öptü diye baygınlık geçirirmişçesine kendilerini yırttıktan hemen sonra Shin şarkı söylemeye başlayınca tekrar konser havasına bürünen hayranlarla mı dalga geçeyim, hiç bir şey olmamış gibi şarkı söylemeye dönen Shin'i mi eleştireyim, bunu mantıklı bulup yazan yazarı mı döveyim, çeken yönetmene mi hakaret edeyim? Bilemiyorum. :s :D
          Bu kadarı yeter sanırım.
Kim Suk Hyun'un ne ara Lee Kyu Wo'un yeteneği keşfettiği anlamayışımdan; diğer karakterlerin diziye ne kattıkları, ne işe yaradıklarını çözümseyemeyişimden yada Lee Shin ile Lee Kyu Won'un saçma ayrılığından hiç bahsetmek istemiyorum.
          Dizi benim için Hwang Tae Kyung'un tekme atıp ayrıldığı Go Min Nam'ın yanlızlıktan Shin Woo'a sarıp peşinde koşması ve Shin Woo'nun onu sürüm sürüm süründürmesinden ibarettir sadece. Benim için en zevkli kısmı buydu zaten. Gerisi boş...:))

          Haa bir de Kang Min Hyuk ne şeker çocukmuş ya. Canım sana ne zaman başrol verecekler? :))
Adı: 넌 내게 반했어 / Neon Naege Banhaesseo
Diğer Adı: 페스티벌 / Festival
Bilinen Adları: Heartstrings / You've Fallen for Me
Tür: Romantik, Müzik
Bölüm Sayısı: 15
Yayınlandığı Kanal: MBC
Yayın Tarihleri: 29.06.2011 – 18.08.2011
Yayınlandığı Günler: Çarşamba - Perşembe 21:55

Oyuncular:

 • Jung Yong Hwa / Lee Shin

 • Park Shin Hye / Lee Kyu Won  

 • Song Chang Ui / Kim Suk Hyun

 • So Yi Hyun / Jung Yoon Soo

 • Woo Ri / Han Hee Joo

 • Kang Min Hyuk / Yeo Joon Hee

 • Lee Hyun Jin / Hyun Ki Young


OST:
01. You've Fallen For Me - Jung Yong Hwa (C.N.BLUE)
02. The Day We Fall in Love - Park Shin Hye
03. Star - Kang Min Hyuk (C.N.BLUE)
04. Because I Miss You - Jung Yong Hwa (C.N.BLUE)
05. You've Fallen For Me (Inst.)
06. Because I Miss You (Inst.)
07. Are You Ready To Fight
08. What Do You Want Me To Do
09. Going To Meet You
10. Because I Miss You (Guitar Ver.)
11. I Don't Know - M Signal
12. Even If It's Not Necessary - FTIsland
13. I Don't Know - M Signal
14. Give Me A Smile - M Signal
15. Thought We're Only Friends - Oh Won Bin
16. Because I Miss You (Band Ver.) - CNBLUE
17. I Don't Know (Inst.) - M Signal
18. Give Me A Smile (Fusion Ver.) - M Signal
19. The Battle of Life
20. Carmen Fantasy
21. Sorrowful Decision
(Yeni yıla az zaman kala böyle sıkıcı bir yazıyla karşınıza çıktığım için üzgünüm.:))

62 yorum:

 1. yani you re nin 2. sezonu gibi değilmi

  YanıtlaSil
 2. Evet, bende o niyetle izledim zaten.:)

  YanıtlaSil
 3. alakası var yani

  YanıtlaSil
 4. Hayır alakası yok tabiki. Bambaşka bir hikaye. Tek alakası Park Shin Hye ile Jung Yong Hwa'nın başrolleri oynaması.

  YanıtlaSil
 5. spoi ne demek acaba ..?

  YanıtlaSil
 6. "Dizilerin içeriği ile ilgili bilgiler" anlamında...

  YanıtlaSil
 7. Tamamiyle aynı fikirdeyim seninle blogger :D Bu nasıl karmakarışık bir diziydi yaa , ben you re beautiful da Park shin hye ile Jung wo hwa nın birlikte olmasını istemiştim başından beri. Baktım bunlar başroller tam benlik die izlemeye başladım ki sonunu zor getirdim :D Konu hiç akıcı deildi . Böyle bir diziye göre yazın hiiç fena değil, teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 8. Yazımı beğenmenize çok sevindim. Teşekkürler.:)
  Malesef bu dizi, biz You're Beautiful zedelere derman olacağını daha çok dert oldu.:)

  YanıtlaSil
 9. benim de ilk kore dramam you re beautiful du.d

  YanıtlaSil
 10. eline ne oluyo kaçıncı bölümde oluyo lee shin in acaba narsist prenses ne demek bir de

  YanıtlaSil
 11. Elinede ne olduğu yazıda mevcut aslında.:)
  Narsist prens derken Lee Shin'in kendini beğenmiş olduğunu söylemeye çalıyor.
  Narsisizm bir çeşit psikolojik rahatsızlık normalde. Ama dizide bu anlamada kullanılmıyor.

  YanıtlaSil
 12. Shin karşında korkup ne yapacağını bilemeyen Lee Kyu Won yerine herhangi bir fan koyacaklardı, "Göstersene, göstersene, eee gösteremez ki " diye atlamazsa üzerine, ne olayım. :D Bir halt göstereceği yok nasılsa hıhh, palavracı buz dolabı.:P
  Rabb'im! Arkadaşım bildğin yarıldım; ses tellerimin kahkaha kuvvetini test etmiş oldum sayende. %100 yerinde bir tespit olmuş. Şahsen ben diziyi sevdim; neden diye sorulursa şayet Lee Shin'in baştaki o ters kendini beğenmiş hareketleri çok hoşuma gitti. Zorları oynadı; ay hoştu. Tabii düşününce nerde Shin Woo nun romantizmi nerde Narsist Prens :D Güzel yazı; eline sağlık!

  YanıtlaSil
 13. Teşekkür ederim, güldürebildiğime çok sevindim.:))
  Shin Woo'nun romantizminden sonra Park Shin Hye'nin Narsist Prens'ten çekmesi benim dizinin sevdiğim noktası aslında.:D

  YanıtlaSil
 14. You've Fallen For Me benim 11.dizim You're Beautiful ise 13.dizim :D belki de ondan bana garip gelmemiştir konusu ilk YB'u izleseydim sizinle aynı fikirlerde olabilirdim ama ilk YFFM'yi izlediğimden galiba :D O arkadaşıma MGIAG'dan sonra YB'u izletiyorum bakalım o da sizinle aynı fikirde olcak mı Fallen For Me'yi izledikten sonramerak ediyorum :P bu arada yazı çok güzel admin

  YanıtlaSil
 15. Teşekkür ederim. Arkadaşının fikirlerini bende merak ettim.:))

  YanıtlaSil
 16. bence harika bi diziydii :)

  YanıtlaSil
 17. Ben daha harikalarını izledim.:))

  YanıtlaSil
 18. ben çok beğendim you're beutyfulldan sonra izledim ama hoşuma gitti park shin hye yi sevmezdim ama bundan sonra sevdim

  YanıtlaSil
 19. yazın çok eğlenceliydi gerçekten çok güldüm yaa hele o Shin karşında korkup ne yapacağını bilemeyen Lee Kyu Won yerine herhangi bir fan koyacaklardı, "Göstersene, göstersene, eee gösteremez ki " diye atlamazsa üzerine, ne olayım. :D Bir halt göstereceği yok nasılsa hıhh, palavracı buz dolabı.:)) dediğin yerlerde bittim zatennn:) ellerine sağlıkk:) darısı diğer yazılara:))

  YanıtlaSil
 20. Teşekkür ederim, eğlendirebildiğime sevindim.:)

  YanıtlaSil
 21. "Benim gibi terbiyesiz ve itici birinden neden hoşlanıyorlar gösteriyim mi?"
  Öhöm o cümle benim gibi kızlar için yapılmış. Şayet Narsist Prens çok tatlıydı...Ama sana da hak veriyorum arada. Bu kore dizileri bir yerden sonra saçmalıyor.:) Ne zaman Lee Shin süngüleri düşürdü ezik bir tipe dönüştü mesela ..bu bütün kore dizilerinde böyle.herifler başta karızmayken,sonra böyle kuyruklarına basılmış gibi şapşirik bir ifade ile geziyorlar.

  Benim ilk dizim Heartstrings idi.Dolayısıyla ilkler ayrıdır. Ve Lee Shin bir numaraydı...Çocuğa hala Lee Shin diyoruz bu arada. You're beautiful'da dolayısıyla Shin Woo'a üzül üzül helak oldum. Hatta bırak o yanar döner giyimli herifide Lee Shin'e bak Go mi nam diye bağırmışlığım vardır. Neyse öhöm bu dizinin müzikleri ayrı güzel hele "because i miss you" nasıl bir şarkıdır bilinmez. Park Shin Hye 'nin giyimine de hasta oldum bu dizide...Ayrıca hocalarda taştı..Olamaz böyle birşey.Lee Shin'in kolunu kırdığında bende ayı kadın çocuğu ezdi diye çok dellenmiştim. You're beautiful'da da diğerini boğdu..Park Shin Hye tam bir kazma :D Ama ben seviyorum:D

  YanıtlaSil
 22. Benim 55. dizim olduğundan benim için çok sınır kaldı ne yazık ki... İlkler gerçekten çok özel. You're Beautiful da benim için çok özeldir. Halbuki çok da özel bir yanı yok ama ilkler işte. Gerçi o da benim 5. dizimdi ama.:D

  Duyduğuma göre Kore'de ilişkilerde kadınlar daha baskın, erkekler daha pasif yani ezik oluyorlarmış biraz. Sanırım dizilere bu yansıyor.:D

  Gerçekten kazma.:D Kızla rol alan mutlaka bir şiddete maruz kalıyor.:)) Ben pek sevmiyorum Park Shin Hye'yi. Bana çok yapmacık geliyor hareketleri. Her geçen yıl biraz daha sahteleşiyor gibi geliyor hatta.:)

  YanıtlaSil
 23. Yani 2.sezon olmicak mı kafam karıştı

  YanıtlaSil
 24. 2.sezon diye birşey söz konusu değil. Ben sadece benzetme yaptım You're Beautiful ve You've Fallen for Me arasında.

  YanıtlaSil
 25. herkesin aksine çok güzel bir diziydi.çok sürükleyiciydi bence 2.sezonu olmalı :)bu arada yayınladığın yazın bence çok güzel.sağol

  YanıtlaSil
 26. Teşekkür ederim.:))
  Bende cevaplanması gereken çok soru işareti bıraktığı için; bende isterim ikinci sezon ama ne yazık ki gelmeyecek ikinci sezon.:)

  YanıtlaSil
 27. Diziyle ilgili yorumunuza bayıldım:D Hatta çookk güldüm:D:D Dün akşam blogunuzu şans eseri görünce biraz inceledim, dizi yorumlarınızı okumak çok hoşuma gitti. Çoğunluğunun izlediğim diziler olması da spoiler açısından rahat davranmama sebep oldu:D Neyse diziye gelince, k-drama tarihimde tahammül edemeyip bıraktığım ilk ve son dizidir. You're Beautiful ve Yong Hwa hatrına başlamıştım ama sonu gelmedi. Saçma bişeye dönüştü dizi, ama ilk başlarda ukala Yong Hwa gayet güzeldi, sonra saçmaladı. Hele o sakatlıklar, hastalıklar kısmında çok güldüm yazınıza:D çünkü aynı öyle düşünüyorum. Neyse çok uzatmadan blogunuzun bundan sonra sıkı bir takipçisi olacağımı söylemek isterim.

  YanıtlaSil
 28. Çok teşekkür ederim.:)) Eğlendirebildiğime, aynı düşünceleri paylaştığımıza sevindim. O zaman yorumlarınızı her zaman beklerim.:)

  YanıtlaSil
 29. bazı sitelerde özel bölüm diyor ama açılmıyor bu çok sinirimi bozuyor izlemek istiyorum siz izlediniz mi? ve nasıl izleyebilirim.

  YanıtlaSil
 30. 7. bölümden sonra sekizci bölüm yerine special bölüm yayınlanmıştı. Ondan başka special bölüm yok diye biliyorum. Onda da özel bir şey yok. İlk 7 bölümün özeti niteliğinde...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hmm anladım teşekkür ederim :)

   Sil
 31. ya benn öne you are beautiful izlediğim için çok mutluyum.. çünkü heartstrings'i shin woo'nun go mi nam'dan intikamı olarak düşünüyorum :D
  yazı çok güzeldi... bir de son olarak bir ricada bulunucam bildiğiniz güzel diziler varsa bana söylermisiniz??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim.:) Bende aynı düşünüyorum Heartstrings için...:))
   Benim güzel bulduğum diziler listesi biraz kabarık, hangisi tavsiye etsem bilemiyorum. En iyisi daha önceden yazdığım dizilerden dikkatini çekenlerin girişlerini okumanı tavsiye etmek sanırım.:))

   Sil
  2. ya sende haklısın ama o kadar çok dizi izlemişsinki hangisi karar veremedim bir türlü... mesela izlediklerinden hangisini birdaha izlerdin ??

   Sil
  3. Dürüstçe cevap vermek gerekirse hiç birini tekrar izlemem.:D Çünkü önümde izlemek istediğim bir sürü yapım var. Vakit kaybetmek istemem.:)) Ama özlediğim bazı dramalar var elbette. Ama onları güzel olduğundan çok benim için özel olduğuna özlüyorum sanırım. .:))

   Yine de genelde; 49 Days, Greatest Love, Sungkyunkwan Scandal, Pasta, Queen In Hyun's Man, Reply 1997, A Gentleman's Dignty, Capital Scandal tavsiye ediyorum.:)

   Sil
 32. unni sence izlemeye değicek mi??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani... izlemeyen çok şey kaybetmez bence.:)

   Sil
 33. yazına çok güldüm gerçekten çok güzel yazmışsın... :) you've fallen for me benim bitirebildiğim ikinci kore dizisi ve gerçekten çok hoşlanmıştım ve 2 günde biten dizi hakkında 1 hafta düşünmüştüm... ama you're beautiful'u izleyince biraz değeri düşmüştü gözümde. heralde herkes shin woo'yla go mi nam'ı istemiş yapımcılarda bari bunlarada bi dizi çekelim demiş ama tutmamış. aslında senin yazını okuyana kadar hala çok iyi bi yapım olduğunu sanıyodum ama yani yazdığın herşeyde o kadar haklısın ki :) bi de çok güzel ifade etmişsin :) ve tam benim diziyi izlerken düşündüklerimi yansıtmışsın. yani anlamıyorum bütün kore dizilerinde mi erkekler sevgili yapınca havaları düşüyo? sevgilisi olan erkek cool takılamıyo mu yani? :D

  yine de bu dizi benim için özel, diğer arkadaşların dediği gibi ilkler özel oluyor :)

  bitirmeden önce şunu tekrar belirtiyim yazın çok hoşuma gitti, şimdi gidip diğer yazılarını da okuyacağım! ellerine sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Shin Woo ile Go Mi Nam yani Park Shin Hye ile Yong Hwa bir dizi daha çekecekler bu yıl. Ben onu çok merak ediyorum şimdilerde. Üstelik Lee Min Ho'ya kaptıracak bu kez Shin Woo, Go Minamcığını.:)
   İlkler bir başkadır bilirim.:))
   Çok teşekkür ederim, diğer yazılara da yorumlarını beklerim.:))

   Sil
  2. bilmiyordum yeni dizi çekeceklerini :) çok merak ettim ben de şimdi zaten jung yong hwa'yı çok sevdim kesinlikle izlerim o diziyi :) bu çocuk neden hep birilerine kaptırıyor şu kızı ya? bi de ben lee min ho'yu da sevemedim bi türlü.. heralde sevebilmek için bofu bitirmem gerekecek :)

   bi diziyi bitirdiğim an buraya gelip senin o dizi hakkındaki yorumlarını okuyup ben de üstüne yorum yapıcam :)(gerçi yorum yapsam da beni tanımazsın.. ah şu anonim olmak ne zor :D neyse ben yinede yapıcam yorum) şimdilik bitirdiğim pek dizi yok.. yeni başladım kore dizilerine :)

   yorumuma cevap verdiğin için de ben teşekkür ederim :)

   Sil
  3. Bende Lee Min Ho'yu BOF ile değil tam tersi BOF tan sonra yavaş yavaş sevdim. Ki çok da büyük fanı sayılmam hala.:) Ama oyunculuğunu çok iyi geliştirdiğini düşünüyorum.:)

   Anonimlikten kurtulmak çok da zor değil. Hemen bir nick edinebilirsin dilersen, tanınmak için.:))

   Sil
 34. bu yazını yeni görüyorum da nick'i nasıl edinicem acaba? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir google hesabı edinebilirsiniz yada Adı/URL seçeneğinden nickinizi yazarak yorum yapabilirsiniz.:)

   Sil
 35. siteni gerçekten çok beğendim.Diziler sen anlatınca daha bir güzel oluyor sanki :)bir sey soracaktım.city hunter ile ilgili yazını kaldırdın mı??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim.:) Henüz City Hunter'ı yazmadım. Çünkü dizinin son bir kaç bölümünü izleyememmiştim. Bir daha da geri dönüp izlemek nasıp olmadı.

   Sil
 36. Beni özlemişsindir çoktan beri yazmıyodum :D (tamam biliyorum yokluğumun farkında bile değildin :/ :D ama ben özlemişim buraya yazmayı :))
  aslında flower boy ramyun shop'a yorum yazmak için gelmiştim ama neden bilmem elim gitmedi ona yorum yapmaya... you've fallen for me benim bitirebildiğim ilk kore dizisiydi ki ondan sonra playfull kiss ve you're beautiful'u izleyip gelip burda yorum yapmıştım yazına :) şimdi tekrar bişeyler söylemek istiyorum ilk gözağrım hakkında :D

  dediğim gibi heartstrings ilk sonuna kadar dayanıp da bitirebildiğim kore draması, ki ben ilk olarak cheongdam-dong alice (adına bakmadan yazdım umarım doğrudur :D) le başladım kore macerasına ve bitiremedim o diziyi.. neden bilmem, halbuki cha'mıydı neydi onu da çok sevmiştim... belki mahalle baskısına yani abimin ve arkadaşlarımın “hehe ayşe kore dizisi izliyo” demelerine dayanamamışımdır belki de cha herşeyi anlicak diye korkup devam edememişimdir, sonuç olarak bitirememiştim yani diziyi :D daha sonrasındaysa bof'a başlamışlığım vardır bi ara ki kore dizisinin ne olduğunu bilmeyen sınıf arkadaşlarımın hepsi ordan ya da burdan boys over flowers'ı biliyodu :D hem de en işi olmaz dediğim insanlar gu jun pyo diye çığlık atıyodu :D ki bof'u da bitiremedim, sıkıldım abi! hayır ne lee min ho'yu sevebildim ne kim hyun joong'u o iğrenç saçlarla! (ki geçen gün kaldığım yerden izlemeye çalıştım da saçları çok tatlı geldi :D ilk diye heralde alışmamışlığın verdiği o tiksinme duygusunu yaşamışım :D) neyse işte iki karakteri de hem sevip hem sevmediğimden kız da gu jun pyo'ya aşık olmaya başladığından sıkıldım ve yarım bıraktım o diziyi de (daha sonra tablete atıp bi arkadaşa getirdim okulda izlesin diye bütün diziyi bitirip bana sonuna kadar anlattı sağolsun benim de izlememe gerek kalmadı :D )

  neyse işte nasıl oldu da o dizileri bitiremeyip gelip bu diziyi büyük bir iştahla bitirdim bilmiyorum aklım da almıyor ama lee shin'e aşık olmuştum kesinlikle :D şimdi tekrar açtım izledim, tam olmasa da, sahneleri atlaya atlaya :D

  öyle iğrenç bi senaryo olduğunu nasıl anlamamışım ilk izlediğimde, bilmiyorum! lakin tekrar izlediğimde fark ettim ki benim amatör aşk hikayelerim bile bu dizinin senaryosundan daha mantıklı :S hayır o kadar güzel bi fikir ki! konservatuarda biri havalı diğeri gelenksel iki aşık!! nasıl bu klasik ve hoş hikayeyi bu kadar mahfettiniz anlamam!!! :( bi de senin dediğin gibi, kim kime aşık oldu kim kimden hoşlanıyor, kim kimden elektrik aldı? anlayamadık gitti bütün dizi boyunca :D hayır tiyatronun başrol oyuncusu vardı çok yakışıklı, sen onu nasıl arka plana atarsın yaa?? insan bi ikinci adam olarak getirir yani?! :D hadi o neyse ya yönetmen?? lan lee kyu won'dan hoşlandı sandık uzun süre!... bari altından bişey çıkaraydınız, neden o kadar korudu lee kyu won'u? :/ tamam onu da geçtim ya arkadaş bu lee shin o kadar ünlüydü de neden hiç ikinci kadın ortaya çıkmadı? profesör müdür nedir onu saymıyorum ikinci kadın olarak.. en azından dizinin başında buna yavşayan çikolata felan geitiren bacımız bi çıkıp kendini gösterip lee shin benim felan diyip lee kyu won'u korkutsaymış o bile yetermiş belki... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tamam bunlar geçti gittiii.. ama lee kyu won'un o shin bunu öptüğündeki yüzündeki ifade neydi be arkadaş? balık mısın sen? insan bi gözünü felan kapatır yani! :D ve gerçekten o öpücükten sonra lee shin'in hiçbişey olmamış gibi şarkı söylemeye devam etmesi ne ayaktı? :D bi de, o kadar sevgili oldular lee shin hep bi koruma kollama karşıdakini sevindirme amacındaydı, gitti kız için jest yaptı bütün okul duyacak şekilde şarkı söyledi kızın morali düzelsin diye, ki bence mükemmel bi jestti :D bana yapsa 100. yıl gösterisini felan takmazdım ve öyle bi sevgiliyi kapakladığım için kendimi karda sayardım :D, o salak lee kyu won çocuğa bi sarılmadı bile o jestten sonra :(

   bu kadar saçma olay karşısında her haliyle tatlı olabilen biri vardı o da kang min hyuk'tu! :D her ne kadar ben senden 6 yaş küçüksem de, gel bana da unni de ben sana istediğin kadar yemek veririiimm!! :D :D

   herşeye rağmen ilk gözağrım olaraktan ikinci kez seyretmeye bile dayanabileceğim bi diziydi, bi kere jung yong hwa'yı buldum bu dizi sayesinde, cnblue gerçekten çok severek dinlediğim bi grup :) ve kore dizilerinin kapılarını açan dizi senin için you're beautiful'sa benim için de you've fallen for me :) bi kaybımın olduğunu düşünmüyorum bu diziyi izlediğim için :) aksine büyük kardayım :D

   bi uzun yazımla daha seni rahatsız ediyorum ve üzgünüm ama bu rahatsızlıklar devam edeceğe benziyor en yakın zamanda kendime izleyecek bir dizi bulduğumda tekrar gelicem :D

   yazı için tekrardan ellerine sağlık :) yazıların gerçekten hoş, yeni yazılarını da dört gözle bekliyoruz her zaman :)

   benden bu kadar :) herkese iyi geceler :D

   Sil
  2. Gerçekten çok uzun bir yorum olsa da :) kesinlikle ve kesinlikle sıkılmadım, rahatsız olmadım. Aksine tam da tahmin ettiğim gibi zevk alarak okudum. Aynı düşünceleri paylaştığımıza sevindim, yüzümde gülümseler oluştu sayende. :)
   Kang Min Hyuk benden 3 ay küçük, unni olmayı bende beceremedim ama yine de 3 ayın hatrına banada unni diyebilir diye düşünüyorum.:) Dediğin gibi dizin en abuk bölümünde bile onun sevimliliği bir numaraydı. En sevdiğim karakter oldu benimde.:)
   Yorumlarını her zaman bekliyorum AyşeNehirciğim. 5 Yorum bile olsa çekinme düşünceleri paylaş benimle. Sıkılmadan okuyacağıma emin olabilirsin.:))

   Sil
 37. beni gaza geirme bak, hiç üşenmem 5 yorum yaparım :D sonra deli midir nedir bu kız dersin :D
  bu arada 3 ay azmış ya, beni bi ışık gördüm orda bence sen bi unni olabilirsin onun için :D

  YanıtlaSil
 38. Yani resmen bnm favori dizimi gömmüşsün be admincim yaa. Ama olsun yazdklarnda tek bir yanlslık dahi yoktu bnde katlıyorum ama ne bilim yinede çok seviyorum bu diziyi.
  Başka bir konuya daha değinicek olursam her allahn günü buloğuna girer yazdklarını tekrar tekrar okurum. Çok şeker bir kişiliğe sahip olduğuna eminim devam et çünkü bulogunun sıkı bir takipçisiyim sana kolay gelsin. Aylinnn

  YanıtlaSil
 39. Yani resmen bnm favori dizimi gömmüşsün be admincim yaa. Ama olsun yazdklarnda tek bir yanlslık dahi yoktu bnde katlıyorum ama ne bilim yinede çok seviyorum bu diziyi.
  Başka bir konuya daha değinicek olursam her allahn günü buloğuna girer yazdklarını tekrar tekrar okurum. Çok şeker bir kişiliğe sahip olduğuna eminim devam et çünkü bulogunun sıkı bir takipçisiyim sana kolay gelsin. Aylinnn

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Aylin.:))
   Ben fazla şımardığımı düşünüyordum bazı yazılarımda, senin şekerlik olarak yorumlana çok sevindim. O senin güzel niyetinden.:) Yoksa cidden dozu kaçırıyorum bazen.:))
   Sıkı takipçimin daha sık yorumlarını görürüm umarım.:)

   Bazı diziler var ki eleştirelecek çok yanı var ama yani de çok seviyoruz onları, senin içinde onlardan biri sanırım Heartstring.:))

   Sil
  2. Aynen öyle cnm inan bazen cnm çok sıkkın olduğu zaman bile senin abarttığını düşündüğün bu yazılar beni bayaa güldürüyo.
   Birde baya bir zaman önce senin bir yazına yorum yapmıştım ama nereye ve yazdıgımı unuttm cnm ya tek benim yorumum vardı. Cvp olarak ne yazdgnı çok merak ediyorum.birde son olarak fazla uzattım ama sen bu sitenin mobil şeklini mi değiştirdin. Bir tuhaf olmuş ya uzgunum ama bu halini pek sevmedim.Ama sen daha iyi bilirsin cnm sana kolay gelsin yanlısım varsa af ola ii günler. AYlİN

   Sil
  3. Aslında komple blog temasını değiştirdim, mobil için özel bir şey yapmadım, blogspot kendi atadı mobil görüntüsünü. Mobil görüntüden pek anlamıyorum, bir önerin varsa duymak isterim, önerileri her zaman açığım.:)
   Güzel düşüncelerin için tekrar teşekkür ederim, eğlendirebiliyorsam çok sevinirim.:))

   Sil
  4. Her şey ii hoş güzel ama ben bir şu anasayfadan izlediklerim bölümüne girerken sorun yasıyoru. En az 3 kere tekrar tekrar aynı işlemi yapmak zorunda kalıyordum ama artık bir çözüm buldum izlediklerini mobil sekmesinden hiç kaldırmıyorum o yüzdn artık pek zor olmuyor ama estetik açıdan da diğeri daha iyiydi cnm nese ben yine fazla uzattım sana kolay gelsin admincim. <3<3. Aylin

   Sil
  5. Tema değiştirmeyi çok severim, yıl da en az 2 kez değiştiriyorum. Bundan da sıkılıp değiştiririm mutlaka. Zaten gelen düşünceler hep olumsuz.:) Gerçi bir önceki temadan tek farkı renkleri ve üst resim. Onun dışında düzen aynı aslında.:))

   Sil
 40. Anlıyorum biz kızlar degisiklige bayılırız. En iyisini sen bilirsin admincim sen yazı yazmaya devam etde bu bana yeter jnm... Aylin

  YanıtlaSil
 41. heartstringsde min hyuk un dans edip söylediği şarkının adını biliyor musunuz

  YanıtlaSil
 42. 2. sezon bulamıyorum yardım eder mısınız ?

  YanıtlaSil
 43. 2. sezon bulamıyorum yardım eder mısınız ?

  YanıtlaSil