10 Haziran 2012 Pazar

She Is On DutyOrijinal adı: 잠복근무 / Jambok-geunmu
Bilinen Adı: She's on Duty
Yönetmen: Park Kwang-Chun
Yazar: Jeong Yong-Ki, Lee Won-jae
Süre: 111 dakika
Vizyon Tarihi: 17 Mart 2005

Oyuncular:
 • Kim Sun Ah / Chun Jae In
 • Gong Yoo / Kang No Young          Dae Jang Geum izlediğim dönemlerde karşıma çıkan bir film afişiydi She's on Duty. Kim Suna 'nın başının yerine Lee Young Ae'nin başını montajlamışlardı. Gerçekte o montajın altın Kim Suna'nın olduğu bilseydim çok daha önce izlerdim.:))
          Kim Sun Ah izlemek gerçekten büyük keyif. Bir de Gong Yoo gibi şahane başka bir oyuncu ile bir araya gelince bence çok lezzetli bir film çıkmış ortaya. İzlemediyseniz izleyin derim. Gong Yoo ve Kim Sun Ah için değer bence.:))

          Konusu; Gizli görevle okula öğrenci olarak giren kadın polisin aksiyon, romantik ve komik hikayesi...
7 yorum:

 1. Ben bu filmi seyretmek ve seyretmemek arasında kalmıştım fakat bu yorumun sayesinde seyretmeye karar verdim.Merak ettim Lee Young Ae'yı neden sevmiyon? Aslında daha önce adını bile bilmediğim bir oyuncuymuş ama merak ettim?


  http://asyatutkunu.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Lee Young Ae'yi sevmem mi çok seviyorum. Yanlış bir izlenim vermişim sanırım. En sevdiğim oyunculardan biridir kendisi.:)

  YanıtlaSil
 3. Gong Yoo'ya bir kere daha aşık oldum burda.Gecenin bi vakti karanlıkta tek başıma izleyip sinema ortamı oluşturdum kendimce.Bi de arkasına Alone'u izledim.Tavsiye ederim güzel bi korku filmiydi (En azından Korelilere göre:)) Ya da ben az önce anlattığım ortamda izlediğim için korktum :D Neyse ikisi arka arkaya tadından yenmedi :))

  YanıtlaSil
 4. Gong Yoo bencede çok iyi burada da, aşık olunmayacak gibi değil.:))
  Korku filmi mi? İzleyebileceğimi hiç sanmıyorum. Ben korku filmi izleyemem de... acayip korkak olduğumdan...:)

  YanıtlaSil
 5. O zaman Bestseller'ı izle o korku değil ama gerilim-gizem.Ben aşırı beğendim o filmi kesinlikle tavsiye ederim.İstersen yanında biriyle izle karanlıkta izleme ama kesin izle yani
  NOT:
  (Biraz mübalağa yaptım ama olsun sen yine de izle :))

  YanıtlaSil
 6. Birini film izlemeye ikna ettiğimde izleyeceğim o zaman bende.:)) Teşekkürler.:)

  YanıtlaSil
 7. Ne demek,yorumlarını merak ediyorum da :))

  YanıtlaSil